Buduaari- ja aktifotod

See teema on piirideta, aga täpselt nii avatud, kui Teie seda soovite. Pilt sobib nii endale mälestuseks kui ka kingituseks kallimale. Selline foto tugevdab teievahelist sidet ning järgmise sammuna võiksite tulla pildistama juba koos kaaslasega.
Romantilist sessiooni koos kaaslasega jäävad meenutama unustamatud hetked ja fotod.
Juhul kui klient on karmima teema austaja, on võimalik kasutada ka kette ja piitsasid, miski pole keelatud. On hea, kui kliendil on pildistama tulles kindel idee, mida soovitakse teostada. Kui seda pole või pildistamise kogemus puudub, siis kindlasti tuleks enne konsulteerida fotograafiga. Sujuv ja tõrgeteta sessioon annab oluliselt parema tulemuse.
Teema jäädvustamiseks on palju erinevaid võimalusi. Mitmed valgusskeemid, heledad või tumedad tonaalsused.
Figuurid on salapärased fotod kehast, kus valguse ja varjudega rõhutatakse keha kumerusi ja kurve. Kasutada võib vett ja veetilkasid, värvilist valgust, suitsu. Võib korraldada temaatilisi lavastusi vastavalt Teie soovidele ja huvidele. Väga oluline on sobilike aksessuaaride valik ning buduaariteema puhul mängib tähtsat osa maitsekas pesu. Pildistada võib stuudios, hotellisviidis, mõisas, Teie enda või mõne tuttava kodus, igal pool, kus on selleks sobiv interjöör. Muidugi on võimalus pildistada ka õues, Eestis on lugematul hulgal kauneid kohti. Metsad ja rabad, meri ja rannad, päikeseloojang ja kuuvalgus. Pildistada saab igal aastaajal, talvised aktipildid on eriti kuumad!
Akti- ja buduaarisessioonile tulles ärge palun kandke eelnevalt pesu, mis jätab kehale jäljed. Nende kadumine võib tunde aega võtta.
Aktifotod ei ole kindlasti mõeldud ainult naistele. Üha rohkem mehi on selle enda jaoks avastanud. Fotosid ei avaldata ilma kliendi loata. Pildistan akti- ja buduaariteemat nii oma stuudios kui ka väljaspool tavalise hinnakirja alusel. Kuna sellistel sessioonidel on ajakulu oluliselt suurem, siis on piltide arv lihtsalt väiksem. Kui olete julge ja tahate ennast proovile panna aktimodellina, võite kaasa lüüa minu ideede elluviimisel. Kuna pildid ei lähe müügiks ega stock-fotodeks, siis modellidele tasu ei maksta. Saate mälestuseks hulgaliselt originaalseid fotosid. Et oleksid tagatud mõlema poole õigused, on sellise pildistamise puhul kohustuslik modellilepingu allkirjastamine.

Meelespea

  • Pildistatud failidest tehakse internetis parooliga kaitstud galerii, kust saate välja valida teile meeldivad pildid.
  • Failidele tehakse säri ja värvusparandused. Kunstilisi töötlusi ja paberfotosid paketid ei sisalda.
  • Pildistamisel rendistuudiotes, hotellides, mõisates ja teistes tellija poolt valitud kohtades tasub ruumide eest klient.
  • Hinnakirja all leidub huvi korral ka teenusepakette.
  • Fotosessiooni hind, kulutused transpordile ja parkimisele jne kooskõlastatakse ja kinnitatakse eelnevalt.
  • Kindlasti kasuta võimalust tellida fotograaf endale koju!