Fotostuudio

Innovatiivne ja paljude võimalustega fotostuudio Tallinna äärelinnas. Pakun erinevaid professionaalseid fototeenuseid nii era- kui äriklientidele. Stuudio asub Kopli ametikooli majas aadressil Kopli 98. Parkimine on tasuta, ligipääs on ka hilisõhtuti ja nädalavahetustel. Stuudio pakub kõrget kvaliteeti, professionaalsust ja tähtaegadest kinnipidamist.
Pildistamise hinnad fotostuudios on fikseeritud pakettidena, kuid alati läbiräägitavad. Meil on pildistamise tarbeks suurel hulgal abivahendeid ja aksessuaare. Väljaspool stuudiot on hinnad kokkuleppelised. Hind kujuneb töö keerukusest, ajast, mis kulub projekti ettevalmistamiseks ja pildistamiseks, rekvisiitide ja abivahendite hinnast, parkimis- ja transpordikuludest jne.
Hinnapakkumise saamiseks kirjutage oma ideest võimalikult täpselt: mida või keda soovite pildistada, kus ja millal jne. Fotostuudio on võimalik kaasa võtta ja üles panna ka kliendi juures. Soovi korral saab fotosessioonile tellida professionaalse jumestaja ja juuksuri.

Meelespea

  • Pildistamisel rendistuudiotes, hotellides, mõisates ja teistes tellija poolt valitud kohtades tasub ruumide eest klient.
  • Fotosessiooni hind, kulutused transpordile ja parkimisele jne kooskõlastatakse ja kinnitatakse eelnevalt.
  • Failidele tehakse  säri ja värvusparandused. Kunstilisi töötlusi ja paberfotosid paketid ei sisalda.
  • Pildistatud failidest tehakse internetis parooliga kaitstud galerii, kust saate välja valida teile meeldivad pildid.
  • Kindlasti kasuta võimalust tellida fotograaf endale koju!