Hinnakiri

Pildipakett

Piduliku abielutseremoonia jäädvustamine Tallinna Perekonnaseisuametis.

Pildipakett sisaldab fotosid paberkandjal. Esmafotod on suuruses 10×15 cm.

10 fotot – 30 €
15 fotot – 35 €
20 fotot – 40 €
30 fotot – 45 €

Failid pildipakettide hinna sisse ei kuulu, kuid neid saab juurde osta. Kõikide failide hind on 37 €. Originaalfaile säilitatakse 1 aasta. Mida suurema pildipaketi tellite, seda rohkem fotograaf pildistab ja seda suurem valik saab olema Teie personaalses galeriis, kust fotosid tellida saate. Galerii on salasõnaga kaitstud ning asub www.pildipood.ee veebikeskkonnas. See on kolm kuud aktiivne ning selle aja jooksul saate pilte vaadata ja tellida. Võite pildigalerii salasõna ka sõprade ja sugulastega jagada.

Näidisgalerii leiate siit: http://www.pildipood.ee/album/psa123

Digipakett

Digipakett hinnaga 65 €

Digipakett sisaldab endas kõiki pildistatud faile jpg. formaadis ja originaalsuuruses. Failidele on tehtud säri ja värvusparandused. Kunstilisi töötlusi ja paberfotosid digipakett ei sisalda. Töö üleandmine toimub vastavalt kokkuleppele DVD plaadil, interneti vahendusel või teie välisel andmekandjal. Kuna uued nutiseadmed ei oma CD lugejat on failid võimalik kätte saada ka mälupulgal mahuga 16 GB hinnaga 10€.

Pakett 1:
Fotograaf on kogu päeva Teie käsutuses. Pildistamine algab soengu ja meigi tegemisest ning lõpeb pulmatordi lõikamise või pruudikimbu viskamisega. Paketi maksumus on 500 €.

Pakett 2:
Fotograaf jäädvustab pulma alates registreerimisest või kiriklikust laulatusest, sellele
järgneb ilupiltide fotosessioon Teie valitud kohas. Pildistamine lõpeb pruudipärja mahamängimisega pulmamajas. Paketi maksumus on 400 €.

Pakett 3:
Fotograaf jäädvustab pulma alates abielu registreerimisest või pulmapeo algusest tordi
lõikamiseni. Siia paketti ei mahu eraldi pildisessioon valitud kohas. Paketi maksumus on 300 €.

Pakett 4:
Siia mahuvad sellised pildistamised nagu väliregistreerimine, kiriklik laulatus ja
sellele järgnev või eelnev ilupildisessioon Teie valitud kohas. Paketi maksumus on 200 €.

Pakett 5:
Välipildistamine, stuudiosessiooni, laulatuse või registreerimise jäädvustamine. Paketi maksumus on 100 €.

Võtete arv pole ühegi paketi puhul piiratud, igal juhul saavad kõik olulised sündmused, detailid ja emotsioonid jäädvustatud. Töö tulemusena saate endale kõik pildistatud failid jpg-formaadis ja originaalsuuruses. Failidele on tehtud säri- ja värvusparandused. Paketid ei sisalda kunstilisi töötlusi ega paberfotosid.

Välisessioonidel ja üritustel pole kindlat hinnakirja. Kõik sõltub sellest, kus, millal, keda ja mida pildistada. Iga sessioon arutatakse läbi ning arvesse võetakse kõiki pildistamisega seotud üksikasju ja nüansse.
Pildistamistel hotellides, mõisates, tasulistel üritustel, eravaldustel ja teistes tellija valitud kohtades tasub klient vastavad kulutused. Fotosessiooni hind, kulutused transpordile ja parkimisele jne kooskõlastatakse ja kinnitatakse eelnevalt.

Pakett Kiisusõbrad
Fotosessioon kestusega 60 minutit, mille tulemusena saate 10 töödeldud digifaili. Pakett on kõigile neile, kes on Kiisusõprade Facebooki grupi liikmed. Ka selle paketiga toetate ühingut KIISUSÕBRAD MTÜ.

Stuudiosse ei pea ilmtingimata tulema lemmikloomaga, aga just loomasõpradele on see sessioon mõeldud. Sobib ka neile, kes soovivad pildistada rahulikus õhkkonnas. Annab võimaluse teha katsetusi erinevates žanrites, panna end proovile uues teemas, proovida erinevaid valgusskeeme ja foone ning vahetada riietust. Pildistamisele lähenetakse loominguliselt: klient saab kasutada erinevaid stuudio poolt pakutavaid aksessuaare ja abivahendeid või kaasa tuua enda omasid. Teemadeks sobivad ka buduaar, akt või lapseootus.
Paketi hind on 65 €.

Pakett 1:
Fotosessioon kestab 15 minutit ning Te saate 3 töödeldud digifaili. Sobib kliendile, kes soovib kiiret portreesessiooni, dokumendifotot, ametiportreed. Pakett sobib ka paarile, kes soovib kiirelt jäädvustada hetkeemotsiooni.
Paketi hind on 25 €.

Pakett 2:
Fotosessioon kestusega 30 minutit, mille tulemusena saate 10 töödeldud digifaili. Sobib, kui soovite natuke põhjalikumat lähenemist oma isiksusele. Pakett sisaldab vähemalt kaht valgusskeemi ja erinevat tausta. Võib tulla ka lemmikloomaga. Pakett sobib ka paarile või väiksemale perele, kes soovib endale mälestuseks fotosid.
Paketi hind on 50 €.

Pakett 3:
Fotosessioon kestab 60 minutit ning selle tulemusena saab klient 15 töödeldud digifaili. Sobib neile, kes soovivad pildistada rahulikus õhkkonnas. Võimalus pildistada peresid, sõpru või sõpruskondi. Saab katsetada erinevaid žanre, teemasid, proovida erinevaid valgusskeeme ja foone, vahetada riietust. Klient võib kasutada erinevaid stuudios olevaid aksessuaare ja abivahendeid või kaasa tuua enda omasid. Teemadeks sobivad ka buduaar, akt või lapseootus.
Paketi hind on 80 €.

Pakett 4:
Fotosessioon kestusega 120 minutit, mille tulemusena saab klient 20 töödeldud digifaili. Oodatud on suuremad pered ja sõpruskonnad, ansamblid, tantsurühmad, võistkonnad, korporatsioonid, töökaaslased, huvigrupid jne. Pakett sobib kogenud huvilistele, kellel pole puudust ideedest, kes tahavad proovida uusi ning huvitavaid stiile ja teemasid. Sobib ka suuremate fotolavastuste jaoks, mille jaoks on vaja ümber kujundada kogu stuudio, kaasa võtta teemakohased kostüümid, teha jumestus ning soengud jne. Võimalus on kasutada stuudios olevaid LED-lampe, lasereid, taskulampe, tossu ja mullimasinat ning teha valgusmaalingut. Pakett sobib ka paarile, kes soovib stuudiosse kaasa võtta head veini ja suupisteid ning veeta unustamatu aeg sensuaalses võtmes, mida on pärast hea piltide pealt meenutada.
Paketi hind on 140 €.

X-Stage:
Fotosessioon kestab 60 minutit ning klient saab 10 töödeldud digifaili. Stuudios on X-Stage 45 mm Chrome. Oodatud on nii postitantsijad kui ka stripparid, kes soovivad täiendada oma portfooliot efektsete fotode või videoklippidega. Efektide loomiseks saab kasutada tossu, mullimasinat, tuulegeneraatorit, lasereid, värvilisi taustavalguseid jne. Laske oma fantaasial lennata. Soovitatav on tulla koos kaaslasega, kes aitaks ja kontrolliks tegevust, et pildistamine sujuks. Kliendil tuleks kaasa võtta ka magneesiumit või muud libisemisvastast ainet.

Paketi hind on 65 €.

Aerial Hoops:
Fotosessioon kestusega 60 minutit, mille tulemus on 10 töödeldud digifaili. Stuudios on valge tsirkuserõngas, millega saavad nii huvilised kui ka professionaalid trikitada ja poseerida. Efektsete piltide saamiseks kasutatakse tossu, tuult, mulle, lasereid või värvilisi taustavalguseid. Võimalik salvetada ka videoklipp. Soovitatav tulla koos kaaslasega, kes aitaks rõngast hoida vajaliku nurga all, et pildistamine kiiremini sujuks. Kliendil tuleks kaasa võtta ka magneesiumit või muud libisemisvastast ainet.
Paketi hind on 65 €.

Iga töödeldud lisafaili hind on 5 €.

Pakett Jõulud

Fotosessioon kestab 60 minutit ning saate 10 töödeldud digifaili. Pildistamine toimub jõuluteemaliselt kujundatud fotostuudios. Võimalusel kindlasti kaasa võtta isiklikud aksessuaarid: päkapikumütsid, riided, laternad, kindad, sallid, kingitused ja piparkoogid. See aitab luua veelgi rohkem jõulumeeleolu.

Paketi hind on 65 €.

Pakkumine kehtib 24. detsembrini.

Ärikliendi teenuste hind on kokkuleppeline.

Hind sõltub paljudest asjadest: töö iseloomust ja keerukusest, objekti asukohast ning ligipääsetavusest. Lisanduvad ka transpordikulud ja konsultatsioonid. Tootefotode pildistamisel sõltub hind toote suurusest, keerukusest ja sellest, kas pildistamine toimub stuudios või kliendi juures. Photoshopis failide järeltöötlemise hind lepitakse kokku vastavalt kliendi soovile.

Ürituse pildistamisel on fotograafi tunnihind 65 €.

Pakett 1:
Fotosessioon kestusega 30 minutit. Tulemusena saab klient 5 töödeldud digifaili. Sobib neile, kes soovivad algust teha akti- või buduaarifotodega.
Paketi hind on 50 €.

 

Pakett 2:
Fotosessioon kestusega 60 minutit, mille tulemusena saate 10 töödeldud digifaili. Sobib neile, kes soovivad pildistada rahulikus õhkkonnas ja süveneda teemasse. Võimalus proovida erinevaid valgusskeeme ja taustasid. Pildistamisele saab läheneda loominguliselt kasutades stuudio poolt pakutavaid aksessuaare ja abivahendeid või enda omasid kaasa tuues.
Paketi hind on 80 €.

 

Pakett 3:
Fotosessioon kestab 120 minutit ning klient saab 15 töödeldud digifaili. Sobib kogenud huvilistele, kellel on mitmeid ideid ning kes tahavad proovida erinevaid stiile ja teemasid. Pildistamisele on võimalus kaasa võtta enda rekvisiite või kasutada stuudios olevaid LED-lampe, lasereid, taskulampe, tossu ja mullimasinat ning teha valgusmaalingut. Kliendil on võimalus olla originaalne ja leidlik ning saada täiesti ainulaadne pilt, mille sarnast pole kellelgi.
Paketi hind on 140 €.

 

Pakett 4:
Fotosessioon kestusega 240 minutit, mille tulemusena saate 20 töödeldud digifaili. Sobib suuremate fotolavastuste jaoks, kus on vaja ümber kujundada kogu stuudio, teha teemakohased jumestused ja soengud ning kaasa võtta aksessuaarid. Võimalus tulla ka koos kaaslasega, võtta kaasa head veini ja suupisteid ning veeta unustamatu aeg sensuaalses võtmes. Koosveedetud aega on hiljem fotosid vaadates hea meenutada.

Aga miks mitte ka kehastuda kellekski teiseks ning oma fantaasiad valla päästa. Kasutada võib stuudios olevat postitantsu posti, tsirkuserõngast või ise kiik/võrkkiik kaasa tuua. Stuudio laes on tõstuk, millega saab kuni 300-kilose eseme vajalikule kõrgusele tõsta.
Paketi hind on 250 €.

Iga töödeldud lisafaili hind on 5 €.
Soovi korral võib paketi juurde salvestada ka väikese videoklipi.

Fotosessioonile on võimalik tellida professionaalne jumestaja/juuksur. Soovist tuleb enne pildistamisele tulekut ette teatada.
Fotomeigi hind on 27 € ning soengu 10–20 €.
Teenust pakub Jana Popova.
Facebook: Make-up Artist Jana Popova
tel: +372 5552 7190
meiliaadress: mua.janap@gmail.com

Sobiva teenusepaketi valikuks, aja broneerimiseks ja muude küsimuste korral võtke ühendust numbril +372 513 2813 või kirjutage info@meelisadamson.ee.