Minust

Fotograafiaga olen tegelenud 40 aastat. 1978. aastal lõpetasin Tallinna Kunstigümnaasiumi ja järgmisel aastal Tallinna 2. Tehnikakooli fotograafia eriala. Järgnevad kaks aastat Nõukogude armees möödusidki fotograafina. Pärast ajateenistust olen töötanud mitmetes firmades fotograafi, operaatori ja projektijuhina. Olen üle elanud filmiajastu kokkuvarisemise ja digiajastu alguse. Just alguse, sest digifotograafia arengul pole piire. Pildistan peaaegu kõiki teemasid, mida fotograafia pakub.
Juhuse tõttu olen aegade algusest saadik olnud seotud pulmafotoga. Juba Nõukogude ajal suunati mind pildistama Tallinna perekonnaseisuametisse. Õnnepalees pildistan siiani, pakkudes abiellujatele foto- ja videoteenust. Soovi korral jäädvustan ka tervet pulma. Oman professionaalset fototehnikat ja isiklikku fotostuudiot Koplis, mida saab vajadusel kaasa võtta ja kliendi juures üles panna. Stuudiosessioonidel on lisaks enda stuudiole välja pakkuda mitmeid rendistuudioid. Välipildistamistel on vajadusel võimalus liikuda ükskõik kuhu. Märksõnadeks töös on kvaliteet, professionaalsus ja vastutustunne. Minu väljakujunenud käekirja iseloomustab kõige paremini sõna “klassika”.
Mu hobiks on ka näitlemine. Olen osalenud filmides “Mis iganes, Aleksander!” ja “Jan uuspõld läheb Tartusse” ning kultusseriaalides “Wremja” ja “Sipelga 14”. Hiljuti võtsin osa ka Azma muusikavideost “Hea päev”.

KOOSTÖÖPARTNERID

Koostööpartnerid