Õnnepalee ja Pulmad

Pulmade pildistamise kogemust on mul kokku juba 30 aastat. Oman professionaalset fototehnikat ja fotostuudiot, mida saab vajadusel kaasa võtta ja üles panna ka pulmamajas. Märksõnadeks minu töös on: kvaliteet, professionaalsus ja vastutustunne.
Pulma pildistamise stiil kujuneb välja noorpaarist, nende soovidest ja ideedest, milliseid pulmapilte nad soovivad mälestuseks saada. Võtete arv pole ühegi pulmapaketi puhul piiratud, jäädvustan alati kõik olulised sündmused, detailid ja emotsioonid. Väga oluliseks pean enne pulmi vähemalt korra noorpaariga kohtumist, et kokku leppida pildistamise üksikasjades.
Õnnepalees on fikseeritud hindadega pildipaketid ja eraldi digipakett neile, kes soovivad ainult digifaile. Nagu ka nimest mõista, ei sisalda digipakett paberfotosid. Noorpaaride toas on ilus interjöör, kus saame enne tseremooniat korraldada väikese fotosessiooni. Sealsamas jagatakse paarile infot, kuidas tseremoonia ajal anda allkirju, vahetada sõrmuseid jne. Järgmisena saab jäädvustatud tseremoonia ametlik osa: pulmakülalised, pruutpaar, allkirjade andmine, sõrmuste vahetamine jne. Lõpetuseks fotod õnnitlustest, noorpaarist, perepildid ning ühine grupipilt.

Meelespea

  • Failidele tehakse säri ja värvusparandused. Kunstilisi töötlusi ja paberfotosid paketid ei sisalda.
  • Pildistatud failidest tehakse internetis parooliga kaitstud galerii, kust saate välja valida teile meeldivad pildid.
  • Kutsu kindlasti fotograaf Õnnepaleesse, väliregistreerimisele, kirikusse ja pulma!
  • Õnnepalee ja pulmade jäädvustamise hinnad ei ole samad.