Välisessioonid ja üritused

Pakkudes pildistamist õues, tuleb tihti selline vastus: ,,Fotograafi pole vaja, meil on mobiilid kaasas.” Tegelikkuses on millegi ilusa loomiseks fotograaf siiski vajalik.
Välisessioonide alla mahub lugematu hulk teemasid. Pildistada saab linnas või maal, metsas või mere ääres, rabas või mahajäetud raketibaasis. Õues on peaaegu kõik ideed võimalik ellu viia.
Kõige populaarsemad teemad on: sünnipäevad, kokkutulekud, perepildid, portreed, lapsed ja lapseootus. Samuti ka leeritamine ja ristimine kirikus. Tüdrukuteõhtu on teema, millel võib olla lausa mitukümmend varjundit. Moodsamatest suundadest on levinud love story, trash my dress, jahupildid, valgusmaaling, buduaar ja akt.
Kuna enamik sportimisega seotud hobisid toimuvad välitingimustes, siis miks mitte jäädvustada rattasõitu, rulatrikke, lohesurfi või lihtsalt treeningut staadionil või terviserajal. Kui harrastate airsoft’i või paintball’i, siis oleks ju tore neid emotsioone hiljem fotosid vaadates meenutada. Kindlasti tuleb jäädvustada ka perekonna kõige kallimat ja eksklusiivsemat liiget – autot. Kui klient tegeleb rallisõiduga või driftiga, siis on õige mõte jäädvustada võistlus ja rehvisuits. Sama käib tsiklimeeste ja -naiste kohta. Suvila, maja, ATV, paadi või jahi jäädvustamine fotoalbumisse enne, kui uue ja kallima soetate, on õige mõte. Saite sünnipäeva kingituseks langevarju hüppe? Võtke lennuväljale kaasa fotograaf, kes teeks Teie esimest õhulennust reportaaži. Või oleks hoopis kaunis jäädvustada rabamatka kallimaga, nautida päikesetõusu või -loojangut mererannal. Oma armsast lemmikloomast saab kõige isikupärasemad fotod just looduses.
Kui mõte nüüd liikuma hakkas, siis on hästi. Võtke minuga ühendust ja jäädvustame Teie elu huvitavad hetked ja emotsioonid. Failidele tehakse säri- ja värvusparandused. Kunstilisi töötlusi ja paberfotosid paketid ei sisalda. Töö üleandmine toimub vastavalt kokkuleppele laserplaadil, interneti vahendusel või teie välisel andmekandjal. Kuna uutel nutiseadmetel pole CD-lugejat, on failid võimalik kätte saada ka mälupulgal mahuga 16 GB, mille hind on 10 €. Photoshopis failide järeltöötlemise hind lepitakse eelnevalt kokku.
Pildistamistel hotellides, mõisates, tasulistel üritustel, eravaldustel ja teistes kliendi valitud kohtades tasub klient vastavad kulutused. Fotosessiooni hind, kulutused transpordile ja parkimisele jne kooskõlastatakse ja kinnitatakse eelnevalt.

Meelespea

  • Fotosessiooni hind, kulutused transpordile ja parkimisele jne kooskõlastatakse ja kinnitatakse eelnevalt.
  • Failidele tehakse  säri ja värvusparandused. Kunstilisi töötlusi ja paberfotosid paketid ei sisalda.
  • Pildistatud failidest tehakse internetis parooliga kaitstud galerii, kust saate välja valida teile meeldivad pildid.
  • Kindlasti kasuta võimalust tellida fotograaf endale koju!